Len taká malá skúška správnosti. Dokáže si niekto z vás predstaviť príbeh, v ktorom by Putinovi kamaráti Prigožin a Kadyrov boli kladní hrdinovia? Také sci-fi ešte asi nikto nenapísal. To len na margo ruskej propagandy plnej dier a očividných klamstiev. Niektoré veci jednoducho nezakryješ a veriť im môže len úplný idiot. Skrátka propagandistický figový list je príliš malý na to aby zakryl zločineckú podstatu Putinovho režimu.


