Putin nie je dementný. Je svojprávny a plne zodpovedný za svoje zločiny. Aby sa za ne mohol zodpovedať v Haagu. Málokto tomu verí, že sa tak stane, ale určitá nádej tu stále je. Ak sa budú chcieť rusi vykúpiť z tohoto pekla, kam ich Putin doviedol, tak ho budú musieť vydať. Je to na nich, či sa z nich stane Severná Korea, alebo sa pridajú k civilizovanému svetu. V každom prípade v civilizovanom svete je miesto pre ľudí ako Putin len v base.


