Rusi sa utápajú sami v svojej vlastnej neschopnosti. Propagandisti zúfalo mlčia - Solovjov je v koncoch, iní trepú sprostosti o pasci, ďalší o boji s NATO - neviem či im nevadí, že tým hovoria vlastne, že pár dobrovoľníkov poráža celú ruskú armádu s vagnervcami aj kadyrovcami. Na weboch sú články, ktoré sa po trištvrte roku vracajú na začiatok vojny a snažia sa nájsť príčiny prečo rusi napadli Ukrajinu. Článok v Komsomolskej pravde - slaboduchý a skuvíňajúci.


