Nechcú v Čečensku alebo v Dagestane zorganizovať referendá o odtrhnutí sa od Ruska?
Nechcú v Čečensku alebo v Dagestane zorganizovať referendá o odtrhnutí sa od Ruska?
Treba sa zmierit s tým, že plyn z Ruska už jednoducho nebude. Musíme sa naučiť vyžiť s tým, čo nám príroda nadelila doma.
...ale hlavne bez akéhokoľvek vybavenia!
Takto sa ruský štát správa k mobilizovaným občanom. Je mi ich ľúto, aj keď je to ich sprostosť, že sa nechali oblbnúť Putinom. Radšej ho mali obesiť na pouličnej lampe.
Myslel som si, že ty si Putinov troll, ale ty si aj dealer Gazpromu.
Kto by sa kamarátil s Ruskom, ktoré neváha rozpútať vojnu a zabíjať ludí kvôli krádeži územia susednému štátu?
Nepovedz. Daj ešte niečo, nech sa ti uľaví.
Myslíš túžbu ludí žiť slobodne v štáte, ktorý slúži občanom a nie naopak?
Kvôli čomu Putin rozpútal túto vojnu? ...teda okrem úmyslu ukradnúť susednému štátu územie. Aké ušľachtilé ideály stoja za to, aby zomierali desaťtisíce ľudí?
Takto to už s diktátormi chodí. Aj Hitler to robil presne tak isto.
Zvoliť si do vedenia štátu ludí ako Putin, Trump, Orbán, Fico, Suja, Uhrík a im podobných sa môže niekomu zdať ako dobrý nápad. ...avšak len do času, kým im nepríde povolávací rozkaz.
Zvoliť si do vedenia štátu ludí ako Putin, Trump, Orbán, Fico, Suja, Uhrík a im podobných sa môže niekomu zdať ako dobrý nápad. ...avšak len do času, kým im nepríde povolávací rozkaz.
Ano keby sa nás nemal kto zastať, tak by nás tu Putin dával na sucho bez Indulony ako by sa mu zachcelo. Vojna by nebola, len výpalné by sme zase museli odvádzať do Moskvy tak ako pred rokom 1989.
Zdá sa ti, že by svet bez EÚ a USA bol krajší? A kam by potom emigrovali Rusi za lepším životom?
Vieš, už tu boli všelijakí páni čo slubovali pečené holuby rovno do huby, ale vždy z toho vyšiel len nejaký izmus, ktorý ľudí ešte viacej ničil
Vieš, už tu boli všelijakí páni čo slubovali pečené holuby rovno do huby, ale vždy z toho vyšiel len nejaký izmus, ktorý ľudí ešte viacej ničil
A kto tých 14000 mŕtvych okrem Putina videl?
O čo ide v tvojom príspevku do diskusie? Máš v hlave guláš? Ako sa ti mohol do reakcie pripliesť Naď?
Odporúčame