Kolko rokov je Putin prezidentom? Tak vypadá demokracia? V demokracii sa menia prezidenti a nemení ústava. V Rusku je to opačne. Človek ani nemusí mať MGIMO aby to pochopil.
Kolko rokov je Putin prezidentom? Tak vypadá demokracia? V demokracii sa menia prezidenti a nemení ústava. V Rusku je to opačne. Človek ani nemusí mať MGIMO aby to pochopil.
Každý si sám nesie svoj kríž, len Slovák nesie dvojkríž. ...a ešte mu nakladáte takto. Už druhý krát ste zahodili šancu zbaviť Slovensko kreatúry akou je Fico. Tak dovi zase za 10 rokov. A možno zbohom, keď sa pozerám na toho Kadyrova, tak sa mi zdá, že bude mať na Slovensku skoro kamaráta. Toho posledného sme sa zbavili po 41 rokoch. Toľko sa nedožijem.
Nikto by nemusel nikoho ostreľovať, keby dovolenkári z Ruska neviedli vojnu na Ukrajine. Vybavili by to policajti.
Pre všetkých rusofilov, ktorým sa zdá ruská ekonomika v pohode, odporúčam spomenúť si na situáciu v ekonomikách socialistického tábora koncom osemdesiatych rokov. Situácia nebola ani zďaleka tak vyhrotená ako dnes a aj tak to viedlo ku krachu socialistického tábora.
Kadyrov patri do rovnakeho kosiara ako Putin. Teda mafiansky diktator bez zrnka zmyslu pre demokraciu.
Ruský svet? To je tam kde sa končí zdravý rozum. Za siedmimi horami a siedmimi dolinami kde vládnu kreatúry ako Kadyrov a Putin a kde nič netušia o demokracii a pokojnom živote ľudí bez zbraní a vojny.
Ochrana ruskojazyčného obyvateľstva. Pred tým tu už bola aj ochrana nemeckého obyvateľstva v československom pohraničí. Nič nového pod slnkom. Staré známe imperialistické triky. A koľko miliónov ruskojazyčných obyvateľov zachránili, keď kvôli tomu muselo padnúť na obidvoch stranách cez stotisíc ľudí vo vojne? A to ich zachraňujú pred ruskojazyčným Židom Zelenským? Ruská propaganda je deravá ako sito!
Nič si nepochopil. Tu ludia nebojujú, len komplikujú prácu ruským trolom aby si tu nehrkútali s rusofilmi. Dávajú ruským hybridom najavo, že nie sú na hlavu padnutí a vedia dobre kde je sever. Nepredáme sa za plyn. Budete si musiet pre nás prísť a veľa z vás sa už domov za Ural nevráti.
Dnes uz nie je mozna taka izolacia ako za Stalina alebo Brezneva. Rusi uz okusili zapadny luxus. Doba je ovela rychlejsia. Putinov cas sa rychlo krati. Nie su to urcite dlhe roky, mozno len mesiace.
Obcania Ruska nemaju ziadny uzitok z obrovskeho nerastneho bohatstva Ruska. Putinovi oligarchovia, armada a Putinove imperialisticke ambicie to su oblasti kde sa stracaju peniaze za nerastne bohatstvo.
Ešte som zabudol na Polónium. Repertoár majú široký.
Každé druhé slovo Bandera, medzitým fašista, alebo nacista. To má akože ospravedlniť 100 tisíc obetí vojny? Toto bude Putin vysvetľovať svojim ľuďom pred súdom. ...alebo ho vyhodia z okna, prestrelia mu hlavu v bazéne, podajú mu novičok?
Mimochodom, nomenklatúrnym kádrom bol aj Fico. Pozri ako toho oziabu nohy už dnes, keď je de fakto leto.
Rozmýšľal si o tom, že aj 33 rokov po roku 1989 je stále nažive veľa nomenklatúrnych kádrov a ich pohrobkov? Že je stále veľa ľudí, ktorí musia plniť svoje záväzky, ktoré na seba zobrali ešte za socializmu, že existujú absolventi MGIMO - učňovky KGB, ktorým sa po roku 1989 extrémne finančne darilo a dnes môžu vytvárať a financovať protivietor proti liberálnej demokracii na objednávku? Ak nie, tak ti hovorím, že týchto ludí oziabu nohy kvôli absencii ruského plynu už dnes keď je 25stupnov.
Normálni ludia veria faktom. Nie horoskopom. Ani samozvaným vykladačom alternatívnej pravdy. Ja to sem píšem preto, aby ruskí trolovia z GRU, čo sa snažia manažovať verejnú mienku u nás, nemali až takú ľahkú prácu. Padlých v hybridnej vojne ako ty, už nezachránim. Nie som Ježiš, čo vzkriesil Lazara z hrobu, aj keď už smrdel. A ty už smrdíš viacej ako Lazar. Si v rozklade.
Ako vyprovokovali? Riešili niečo proti Ruskej federácii? Sa hlavne preber. Celé to pripravil a zrealizoval Putin. Človek nemusí byť žiadny génius aby to pochopil. V roku pred rokom 2010 ohlásil masívne investície a program modernizácie armády do roku 2020. Keď sa nepodarila Armata prestúpili na rýchlu modernizáciu tankov na šrotoviskách na úroveň T72B3M a T80BVM. To už bolo po roku 2015. Hybridná vojna proti Európe, ktorej obeťou si aj ty, pripravovala medzinárodnú situáciu na dnešnú vojnu na Ukrajine. Nordstream 1 a 2 . Gerhard Schröder v Gazprome, obmedzovanie dodávok plynu začalo už minulý rok v lete. Nahradenie Marxizmu novými šarlatánskymi ideológiami roky cibrenými ideológmi Kremla. To všetko je komplexná príprava vojny. Táto príprava zabrala Putinovi minimálne 15 rokov.
Kľudne sa rýp v exkremente. Jeden občan však neurčuje charakter štátu. Všetci dobre vieme, že časť občanov Ukrajiny (rozhodujúca časť potvrdená niekoľkokrát vo voľbách) odmietla ďalej patriť do Ruského sveta! Potvrdzuje to aj odpor, ktorý dnes Rusom kladú - to nerobia traja "nacisti". Toto v Moskve veľmi dobre vedeli a vedia. Pripravili spravodajské hry, záškodnícke akcie, financovali separatistov a posielali "dovolenkárov" a diverzantov na Donbas (viď Strelkov/Girkin) aj na Krym. Ukrajina však postupne naberala na sile a separatisti a Krym boli pre Moskvu priveľkou záťažou. Tak sa to rozhodli rozseknúť a vyriešiť záležitosť "špeciálnou operáciou". Je z toho však obyčajná a veľmi brutálna VOJNA. A teraz môžeš vypisovať sprostosti o banderovcoch.
Spoľahlivosť Ruska ako dodávateľa energií do Európy je na nule. My ich energie nechceme odoberať a oni nám ich ani nechcú dodávať. Musíme sa zariadiť inak. Tí čo chcú odoberať ruské energie budú musieť zaplatiť aj to zbrojenie, ktoré bude nutné na to, aby sme sa udržali popri silnom Rusku nažive. Najlacnejšie riešenie je šetrenie energiami.
Pozri si dobove dokumenty z roku 1953. V rustine alebo nemcine. Noviny a podobne.
Dobry pokus o odvedenie pozornosti od temy. Skoda len, ze velmi priehladny.
Odporúčame