Len som to vystrihol z clanku na webe:
Neexistujú žiadne dôkazy o tom, že by Ukrajinci decimovali, či už Rusov alebo svojich vlastných občanov na Donbase. Organizácia pre bezpečnosť a spoluprácu v Európe (OSCE) monitorovala situáciu okolo tohto ukrajinského územia od roku 2014, kedy ho ovládli separatisti. V tomto období nenašli ani jednu indíciu, že by boli civilisti na Donbase masovo vraždení. Podobne ako OSCE, ani Rusko ničím nepodložilo tieto svoje tvrdenia


