To je len prevencia, keby chcel Ficiak u nás robiť Kadyrova.
To je len prevencia, keby chcel Ficiak u nás robiť Kadyrova.
Koľkí v Rusku? Alebo nikto?
Fico, kedy zorganizuješ nejaký meeting na podporu Ruska a hlavne Putina? Konať by sa to mohlo vo výťahu obchodného domu Tesco.
Chcel by si sa mať tak dobre ako v Rusku? Spoľahni sa na Fica.
Sťažuješ sa na Pravdu? Podľa mňa je to semenište ruských trolov. Ešte od doby keď bola denníkom UV KSS. V Rusku Pravdu preto omylom považujú za tak dôležité médium.
Jj. To melu dokola ako mlynček. Položíš jednu primitívnu otázku mimo osnovu a sú zavzdušnení a potom už len urážajú.
Neviete preco nebola v Charkove ziadna genocida? A preco si zvolili za prezidenta ruskojazicneho Zida, ked im na Ukrajine tak vadia Rusi? A vobec preco si nacisti zvolili Zida za prezidenta? Niekto tu strasne klame a vobec mu to nezapada do seba.
Kto by vam vyhovel, jeden sa vyhovara na genocidu, druhy na USA, treti na to, ze sa neberie ohlad na zaujmy Ruska... Skratka vyhovoriek milion, ale agresia sa neda nicim ospravedlnit.
Bo som v Cine. V Pekingu, na juhu v Xiamene - na pobrezi oproti Tchajwanu aj v strede Ciny v Zhengzhou. Videl som ten rozvoj a rozmach a videl som aj policajny stat a potlacanie akehokolvek naznaku odporu. Cina je statna mafia. Keby si chcel vidiet pod to pozlatko, tak sa ozvi. 300milion ludi zije na urovni 21.storocia, ale co ten zvysok?
Lenze ani Sergeja Koroleva si Rusi nevazili. Bol v gulagu - v takom pre konstrukterov. Tak sa zaobchadza v Rusku s inteligenciou.
A nam sa vyhraza kvoli akej genocide? Toto by si mohol vysvetlit.
V Rusku je rovnaka demokracia ako v Nemecku pred vojnou. ...alebo teraz uz mozeme povedat aj pocas vojny. Putin ide presne podla Hitlerovho navodu. Uplne presne. Krok za krokom. Nic nezmeni anu neuprgradoval do 21.storocia.
Ked vidim toho Putina recnit na stadione, tak mam pred ocami podobne sceny z Norimbergu pred vojnou. Len by ma zaujimalo, aku genocidu pride riesit k nam.
Vyse 100 rokov systematicky zabijaju akykolvek naznak inteligencie a myslenia v narode. Toto je vysledok. Vieme co dokazal Hitler za par rokov v Nemecku.
Zahodte mozog do zachodovej misy a verte Putinovi ! Taky je odkaz ruskych trolov.
Bud ideme cestou demokracie a slobody s cielom podobnym ako Svedsko, Dansko, Holandsko, alebo ideme cestou totality smerom k Putinovi, smerom k Číne s cielom v Severnej Korei. Ziadne tretie cesty ani politika vsetkych svetovych stran ani ziadne ine kompromisy s demokraciou a slobodou nie su. Vedel to Breznev v roku 1968 aj Havel v roku 1989. Je to bud alebo. Len Dubcek zomrel sklamany, ze mu nevysiel pokus o socializmus s ludskou tvarou.To vsak bola chimera. Len tu jasne ilustrujem kam nas podobne experimenty tahaju - Blaha a Uhrik sa ani nesnazia to maskovat.
Kto zvazal ludi na stadiony na bezduche meetingy - Fico, Meciar, Putin a ... Hitler.
Myslíš to dobre, ale kašli na otázky. Dnes nie je čas na reči. Treba konať a všemožne podporiť Ukrajincov. Bojujú za celý civilizovaný svet.
Nič si nepredstavuj. Všetko čo máme už dávno malo byť na Ukrajine. Aj naši vojaci - v Ukrajinských uniformách. Tam sa bojuje za Slovensko.
Odporúčame