Rovno sa nahlás Naďovi. Budeš kopať zákopy.
Rovno sa nahlás Naďovi. Budeš kopať zákopy.
Nemuseli by vypínať weby, keby tu proruskí prizdisráči nešírili bludy. Hybridná vojna je v plnom prúde a nie som farár aby ma niečo nútilo nastavovať Rusom tvár na ďalšiu facku.
Príde rad aj na teba. Neboj sa. Len tu drístaj sprostosti, len potom nevyplakávaj pred odvodovou komisiou, že nevieš zapnúť počítač ako Mizík. Budeš kopať okop pre tank!
Ty sa vyjadruj k veciam v Rusku. Toto nechaj na nás v Európe.
Je Gorlovka na Ukrajine? Keby Rusi neboli začali vojnu, mohli tí učitelia žiť! A prestaň tu drístať, ruský troll!
Dalšie ráno. Deň piaty. Stále držíme palce Ukrajincom! Dokázali nemožné. Zelenský je prezident ako má byť! Vláda, dajte im vedieť nech si prídu pre tie naše tanky, lietadlá a protivzdušné systémy. Dajte im všetko čo máme! Nerokujte, ale pomáhajte! RÝCHLO!
Este je len rano a uz ides na nervy. Si Rus? Odpal do pr...! Ak si Slovak, tak sa hanbim za teba.
Zo srdca mi hovoris. Uz aby to bolo.
Suhlasim. Neviem ci musi mat GP previeku, ale urcite by som ju Zilinkovi odobral. Je krajne nedoveryhodny.
Tebe chyba zazitok z jadrovej vojny? Lebo mne nie.
Poslite im uplne vsetko co potrebuju. Rychlo. Kaslite na peniaze. Ani to nevycisluj.
A tebe sa tych 30 rokov vodilo zle? Ja som bol spokojny velmi s takymto vysledkom.
Zda sa ti, ze ma taky majetok ako Putin? Toto si netrafil. Skus nieco ine.
Spomente si na Gorbacova a jeho pani Raisu. To boli uplne ini ludia ako Putin. Sice komunista, ale stale este clovek.
Ty si sa teraz zobudil a mas pokazeny kompas.
Dufam, ze je okolo Putina este zopar sudnych ludi. Nemozu byt vsetci uplne vymleti. Snazim sa tomu verit, ale ide to tazko.
Prosim vas, dajte pokoj so sudruhom generalnym prokuratorom. Toho by mal obvinit pan generalny prokurator zo zlocinov proti republike a z vojnoveho stvacstva.
Kto? Nic som nezaznamenal. Ved vsetci hovoria, ze v ziadnom pripade? Ved na to ani nie su pripravene ani ziadne jednotky na nastup do utoku. Asi by som si vsimol, keby oklo mna presiel milion vojakov.
Neprepadajme bezdovodnemu optimizmu. Po smiechu prichadza plac. Radsej by som bol, keby sme sa smiali na konci.
Odporúčame