Rozum ostáva stáť na tými Putinovými sprostosťami. Bojuje vojnou za mier! Neuveriteľné však je, že sa ešte nájde niekto čo mu to žerie. Len by som urobil takú postupku: Putin, Brežnev, Chruščov, Stalin, Lenin. To akože všetci týto bastardi, čo sto rokov ničia miliónom ľudí život, majú podľa vás pravdu?


