Správne, že ho vyhodili. Je dobre, že sú ešte miesta na svete, kde je jasno v tom, čo je zlo, čo je fašizmus a čo je agresia. Aj u nás by to tak bolo, keby zvolení politici nevymenili pravdu za svoje vlastné záujmy. Pravda je taká, že patria do basy. ...aj za toto.

