Čo si tí ľudia sľubujú od Uhríka a fašistov? Je niekde na svete krajina, kde podobné strany ako hnutie Republika spôsobili nejaké dobro? Ľudia, prosím vás, pochopte, že žiadne neoľudáctvo ani hľadanie ďalšieho Tisa nám nepomôže zlepšiť život na Slovensku. Tisa ste už vlastne našli. Je ním Fico. ...a modlime sa aby nás aj ten dedoviedol do podobného pekla ako bolo to pred vyše 80 rokmi. Nakročené na to má!

