Fico chystá zmeny, chce iný spôsob riadenia Smeru, skončiť majú viacerí krajskí predsedovia
Mozem sa len usmiat...Obetuje niektorych krajskych papalasov, aby zachranil Elitu v Bratislave. Chybne kroky, pre ktore SMER spadol z vysky samovladia na uroven terajsieho poskoka sa predsa udiali v ustredi. Takto len prehlby sucasnu krizu SMERu. Ryba smrdi od hlavy. Toto by si mohol sudruh Fico uvedomit. Pointa je ale v tom, ze zo zabetonovanymi "opornymi stlpmi" strany v ustredi nepohne. Davno mu uz prerastli cez hlavu.Tak si to budu musiet odskakat krajsky sefovia /a po nich i okresni/, co budu ako obetni barankovia platit za vsetok ten marazmus blata skandalov, v ktorom sa SMER prave vinou politiky Elity nachadza...