Slováci míňajú pätinu výdavkov na potraviny
Znakom vas co chcete bezmyslienkovite kydat na prredchadzajuce casy, spoliehajuc z ze mladi uz nevedia nic, zabudajuc vsak ze zije este stale dost pamatnikov tych cias, je, ze vam uplne chyba logicke myslenie. Hovorime o masiaroch, nespominaj teda casnikov, krcmarov a co ja viem koho este. Hovorim znova masiar : Ak by teda mali "tie prazdne haky", z coho by tvorili obrat, ked predavalimaso a masove vyrobky? Robili v podstate na ukol, teda mali percento z trzieb. Z toho ale plynie tiez, ze nie ti je znamy ich sposob odmenovania, kedze nemali staly "tabulkovy" plat. Takze iba taras necas. Odporucam menenej bezmyslienkovite hltat taraniny bulvaru... A este nakoniec: "karmenadla nemala ani cas uschnut, predala sa bleskovo znamym". Zase taras... 100, ci 200kg kare sa predalo obratom ruky...Hovori ti nieco SOI? Asi nic. Led prisiel inspektor ako zakaznik na kontrolu a pytal si dajme tomu kare, a predavac by mu povedal ze nema a nasiel by to v boxe, tak by na prvy krat znamenalo