Ja, jaj.... Vravi sa ze samochvala smrdi... Alebo ze by bol nas slovutny pan minister Gajdos hovorca NATO? To je novinka... Nevedel som ze je zamestnany aj u NATO ako jeho hovorca. Mozno zo skromnosti zabudol vsak dodat ze tato "spokojnost" nas len za Dzurindu stala 300000000,--Sk rocne. Trocha pridraha spkojnost. V situacii ked napr. z zdravotnictve ci skolstve a inde, chybaju peniaze. Armada chodi v platennych kanadach, co na poriadnu vystroj nie su peniaze, zato na drahe zahranicne misie, ktorych cielom je len ulahodit Tutorovi za morom, mame. Iste. Musime sa "prezentovat" aj ked doma na chleba nebude...

