Zapad... Koho tym myslis? Brusel?Jediny kto bude plakat, budu byrokrati v Bruseli, pretoze pri zaniku Unie pridu o teple fleky. Mimochodom uz teraz Unia place za Anglickom, ze bude musiet potom zostihlit rozpocet. A tak sa stane po odchode kazdej krajiny, vratane Polska. Nakoniec Polsko nie je taka mala krajina ako My. Jeho odchod by Bruselom zamaval poriadne. A Brusel by si aj poplakal za jeho odchodom. Myslis ze nie? Po odchode Britanie by to bola dalsia rana. Preto radsej si premysli, kym daco napises. Aby si netaral...

