Ale netaraj... Bol som masiarom predavacom ku konci socika a po prevrate som dokonca mal i sukromnu predajnu maso-udeniny. teda ked nepoznas ako boli predavaci odmenovani, tak potom netrep. Ich mzdu tvorilo percento z trzby, tak bol ich zaujem aby obrat bol cim vacsi, teda aj tej "karmenadle" sa predalo co najviac. Tak potom netaraj, ze by Ta ludia v rade "zabili', keby si chcel celu. Naopak predavac bol rad, ze sa masa zbavil, lebo skladovanim v boxe boli straty.Vychadzam preto z vlastnych skusenosti.Vtedy stala karmenadla 34,--Kcs /nieco viac ako 1 euro/. Co stoji dnes? Ale ked uz o tych "frontach". Rady su v masiarnach aj teraz, lebo ludia potrebuju jest. Otazka vsak znie, ,kolko si za tie svoje zarobene peniaze mozu dovolit tej "karmenadle"dovolit kupit. Namiesto uspor, narasta zadlzenost obyvatelstva, dokonca raketovym tempom, pocet exekucii vrastol az tak, ze uz to musi riesit legislativne vlada. Tak potom, co mozes hovorit?

