Garboczan, Garboczan, nezosmiesnuj sa... Nemaj tu Americanov za zobrakov, co by museli setrit kazdym tomahawkom. Uz v tom debakli v Syrii ukazali, ze ked maju zamer nehladia na nejaky ten kus. Keby sa v Syrii neukazali tie ich "spickove" zbrane ako nespolahlivy srot, tak zamer, co mali by dosiahli. V pripade ze by naozaj chceli napadnut Turecko, tak by jeho protilietadlivu a protiraketovu obranu museli ochromit hned prvym uderom, a to by bez masoveho nasadenia prostriedkov neslo. Odhliadnuc od toho, ci by sa im moment prekvapenia vobec podaril, kedze uz sfusovany pokus o prevrat ukazal, ze efektivita Ruskych tajnych sluzieb je podstatne vyssia ako ich, a na turecke nebo nedavaju pozor len Turci, ale spoza hranic aj Rusi...

