Volebné fiasko Smeru. Naozaj?
To ste celi SMERaci. Aby ste sa zachranili, tak ako ked topiaci sa chyta i slamky, strasite Sulikom, Matovicom, Kolarom a co ja viem co este. To vam ale nepomoze. Volic sa rozhodne, ako sa rozhodne, kazdy je nahraditelny, teda aj SMER s vasim Ficom. Ostatne, ked uz tak strasite, preco ste potom do tej koalicie z Mostom a SNS vobec isli? Ved stacilo pockat, az sa ten pripadny Sulikov zlepenec podobne ako Radicovej rozpadne, a SMER by v dalsich volbach vysiel ako suverenny vitaz, podobne ako po pade Radicovej. Tak potom preco? Odpoviem Ti: Pretoze Fico nemal na vyber. Ak by SMER isiel do opozicie, co aj len na pol roka, vitazi by odohnali SMERakov a ich protezentov od vsetkych mastnych hrncov, co si pocas samovlady stihli obsadit. V SMERe by vypukla nespokojnost, vzbura proti Eite a rozpad strany. A to este skor ako by sa rozpadol /mozno/ Sulikov zlepenec. Takze Fico nemal na vyber.Bud ako bud. Je to ale bieda, ze to strana pod jeho vedenim dopracovala az tak daleko,