Ako sa vravi: Trafena hus zagava...Inak budete sa divit: V zaciatkoch SMERu, ked tu o vas este nebolo ani ponatia, som bol volic SMERu, a jeho tvrdym zastancom, proti "modrym" SDKU diskuterom utociacim na SMER, ktorymi sa to tu na Debate rojilo, tak ako teraz Vami. No potom co vo 4. roku svojej samovlady, Ficovi a jeho SMERu moc tak udrela do hlavy, ze zabudnuc na zasady, na ktorych bola strana zakladana, odvratiac sa od gra svojej volicskej zakladne, prejduc na opacnu stranu, teda hornych 10000, a nadnarodneho kapitalu, topiac sa v bahne skandalov svojich nominanto, naozaj nevidim preco by som mal tuto stranu volit a podporovat.... Toakze tak.

