Plavčan abdikoval. Danko je férový a úžasný človek, tvrdí
Vajatanie SMERu, je dost predcasne. Svojim zahnanim Danka do kuta, len odhalil svoju vlastnu slabinu: predcasne volby, ktorych sa Fico boji ako cert kriza, pretoze v nich moze SMER prist o vsetky svoje mastne hrnce. A podobne i Bugar, pretoze po nich by uz nemusel byt jeho MOST v parlamente. Danko ma teda na vyber : alebo za zo situaciou zmieri a bude do konca len poslusnym poskokom Fica a Bugara, alebo majuc v ruke silny tromf, prejde do utoku, a da SMERu ultimatum : Alebo odvolanie Kalinaka a Richtera, alebo - predcasne volby. Co je ponuka, ktoru Fico uz zo skor pomenovanych pricin, nebude moct odmietnut. Ak vsak odvola Kalinaka, SMER strati podporu svojich oligarchov, a triast sa bude preto aj Ficova predsednicka stolicka v strane. Takze bud, ako bud...Ostatne Dankovi, ako si chce zachovat tvar aj tak ine, ako dat Ficovi ultimatum, tiez nezostane. Presne ako som predpovedal po vzniku kolalicie: koalicia sa do roka rozpadne, a Jesen bude horuca...