Opozícia zvažuje návrh na vyslovenie nedôvery vláde
Nuz,no..., byt Opoziciou, zatial by som ho nedaval, a pockal by som pokial sa koalicia neuvari sama vo svojej vlastnej stave... Potom to bude uz iba formalita... Inak vravi sa, ze koho chce panboh potrestat, oberie ho o rozum. Plati to presne o cinovnikoch SMERu : Z padu svojich volicskych hlasov v poslednych volbach sa nijako nepoucili a ani sa nezmenili. Spravaju sa ako za samovlady ; velkopansky bohorovne, nijako neberuc na vedomie realitu. A kedze v regionoch nechcu prepustit SNS ani cast mastnych hrncov, ktora tejto strane prinalezi , vysledok je: terajsia vladna kriza. V ktorej je SMER odkazany na milost a nemilost prave SNS. Pripadne predcasne volby SNS aj ked z odretymi usami prezije, pre MOST a SMER vsak budu znamenat - koniec...