Nuz, no...Po tom to zostane Fico nie len de facto ale i de juire: poskokom. K comu mu boli teda tie svalnate reci? Ak nebude chciet tancovat ako mu bude piskat Danko, ma tento v rukave silny presvedcovaci prostriedok: vidina predcasnych volieb. A SMERaci v regionoch budu musiet zo skripanim zubov uvolnit SNS cast svojich mastnych hrncov. Cele sa to da charakterizovat aj kratko: palacovy puc v koalicii, ktory vyhral Danko. A poucenie pre SMERakov v ich pyche a nadutosti, v z akou sa spravali k SNS doteraz: Co je vam to platne, ze v koalicii mate najviac poslancov? Rozhoduje zavazie, ktore je jazyckom na vahach...A podla toho by sa SMER mal aj spravat. Z pokorou, ktora mu chyba, nie z nadutostou a bohorovnostou, ako keby bol stale este samovladnou stranou...

