Som velmi zvedavy mily veteran, ci by si bol taky hrdina, keby si bol medzi tymi, co sa s medvedicou vtedy stretli zoci voci. Ono je dobre filozofovat v bespeci obyvacky a robit zo seba hrdinu. Nezda sa Ti, ze si trapny? Vrqavi sa, ze po boji sa aj zbabelec citi generalom...

