Nasa podpora vstupu Turecka je priamo umerna tomu, ako ho podporuje EU a ake vstahy ma Turecko z USA....Len zaujimave: proklamujemu podporu Turecka na vstup do EU, ako keby toto malo pre o tento vstup neviem aky zaujem... Erdogan predsa jasne povedal, ze v otazke vstupu, sa Turecko nenecha EU vydierat... Takze aj slova nasho slovutneho pana ministra v kontexte toho vyznievaju len ako prazdne taranie...Ak sa naplni zamer Erdogana znova zaviest trest smrti, tak brany do EU su pre Turecko a priori zavrete. Tak naco potom taketo prazdne taranie, mily pupus?

