Politická diagnóza Matovič pokračuje
Len na zamyslenie pre nasich kolegov na Debate z radov fanusikov SMERu : Vazeni kolegovia k comu je to dobre takeho ohovaranie a osocovanie opozicie, Matovica, ci Sulika a priam zbostene okiadzanie, kladenia na piedestal SMERu, Fica? Ved pre ani jedno ani druhe nie je realny dovod. Pripadate mi potom presne ako Americania, co ked potupne prehrali vojnu vo Vietname, tak sa utesovali pozeranim Ramba, co sam jediny poprazal cely Viet-cong. Tak presne aj Vy: Po pade vasej strany z vysin samovladnej, do pozicie poskoka v poslednych volbach, tu teraz utesujete svoje spadnute ego osocovanim Matovica a ako v kulte osobnosti okiadzanim Fica... Ale ruku na srdce pani kolegovia, je ten Vas Fiuco nazaj taky vzor dokonalosti? Ktory ze slusny statnik, III.muz statu, si to dovoli na tlacovej konferencii oznacit novinarov za citujem: spinave protislovenske novinarske prostitutky, ci na inej oznacit ved.kolegov z opozicie, zase citujem: jeden zhuleny , druhy psychopat, treti mafian, stvrty fasista...