Tatrans, Tatrans, musim sa usmiat, ako naivne chces robit Budajovi advokata... Ale ja si velmi dobre pamatam, ake bolo vtedy v Koordinancnom centre Verejnosti proti nasilu z toho zdesenie a skandal, ked to vyplavalo na povrch /a vtedy to nikto nespochybnoval. ani sam Budaj nie/.... Az tak velky skandal, ze Fedor Gal musel osobne v relacii TV vysvetlovat, ako sa to mohlo stat, ze v najvyssom vedeni KC VPN mali stbaka... A z ludoveho tribuna, bojovnika za demokraciu, nadejneho kandidata na predsedu SNR, kde chcel vyhodit z funkcie Sustera, sa razom stal nikto, dokonca politicky vyvrhel...


