Slovensko je druhou najzraniteľnejšou krajinou z V4 voči ruskému vplyvu
Nuz,no... Pravda je taka, ze hlavnou pricinou vzostupu Kotlebovej strany, je ze tato ako jedina stale vystupuje z pozicii slovenskeho vlastenca, davajuceho naujmy svojej vlasti na prve miesto, kdezto vsetky ostane strany napriec politickym spektrom vystupuju v poziciach zradcov, kladucich zajujmy cudzich mocnosti nad zaujem vlastnej krajiny...Apropoo : Coze mame od USA, okrem mandeliky zemiakovej a braku komercnych televizii? Noze proamericky zadkolezci tu na Debate povedzte... A coze mame od Ruska? Keby nam zaskrtili ropu, plyn, tak skrachujeme...Odhliadnuc od toho, ze po prevrate sme si sami lahkomyselne zavreli cestu na obrovsky rusky trh. A priklincovali sme to suhlasom z protiruskymi sankciami, uzitok z ktorym maju iba USA a My iba skodu. Na zaver pre nasich proamerickych zadkolezcov: Komuze mame byt vdacny len za to, ze vobec existujeme? Vari USA? Oslobodili nas Rusi, a naopak USA pri parizskych mierovych rokovaniach, nepohli pre nas ani prstom. Postavili sa na stranu Madarov.