Fico: Smer chce vytvoriť silný program 'politiky s ľudskou tvárou'
len vykrik zufalstva nad situaciou, v ktorej SMER je. Zo samovladnej strany, sa stala strana, co musi posluchat druhych v koalicii, ktorej preferencie klesaju a klesaju... Ani nie do smiechu, ako skor do placu je ked clovek z ust predsedu SMERu pocuje, citujem: "Koho mame pocuvat, ak nie sesterske politicke strany, ktore maju mnozstvo skusenosti. Mame pocuvat rozpadajuce sa pravicove strany?" Nie, pan premier a predseda v jednej osobe : mali by ste pocuvat skor hlas obcana tejto krajiny ako hlas stran za hranicami.. A to nerobite. "sesterske" strany z poza hranic vam hlasy do volebnych urien davat nebudu. A iste ani pocuvat "rozpadajuce sa pravicove strany", ktore maju k beznemu obcanovi este dalej ako SMER. cely ten prejav sa da preto zhrnut do jedneho slova : Slubotechna. Apropoo, ved SMER vladol v uplynulom vol. obdobi samovladne. Nijakej strane sa nemusel zobrat o dovolenie. Preco potom to, co teraz slubuje, nerealizoval, ked mal na to zakonne moznosti? Iste..., mal ine prijority.