Programovej konferencii Smeru hrozí atentát.
Nuz..., no SMER ma k socialnej demokracii uz hodne daleko, a stale sa od nej aj vzdaluje. Ved najlepsie to je vyjadrene vysledkami volieb. Tie su ako zrkadlo. Nie ako zaplatene volebne prieskumy. Zaujimavejsie, ako samotna konferencia, bude ako skonci, ake sa prijmu zavery. Pretoze SMER uz ani z daleka nie je taky monolit, ako sa cinovnici na cele z jeho predsedom, snazia prezentovat. Vela mastnych hrncov museli protezenti SMERu uvolnit protezentom inych stran. To sa odzrkadluje i v nalade vnutri strany. Ked si priratame sklamanie aj tej casti jednoduchych volicov, co mu este ostala z politiky ktoru ci sa mu to paci, alebo nie musi robit, kedze vo vlade je v mensine proti dalsim dvom, a proobamovskej podlizavosti, ktoru zo zotrvacnosti /a to aj napriek tomu, ako sa Obamova garnitura zachovala voci nam pro volbe GT OSN/ stale praktizuje, bude tato konferencia ozaj zaujimava. Uvidime ci prevladne duch sebazachovy, sebareflexie, alebo vsetko pojde v doterajsich kolajach...