Most-Híd nebude rokovať o vláde so Smerom, ale so Sulíkom
Cely tento povolebny cirkus len ukazuje na politicku naivitu, a neschopnost racionalne uvazovat, takeho skuseneho politickeho matadora, ako by sa zdal byt SMER... Ved Smeracky funkcionari, co ich poznam, ma pred volbami ubespecovali, ze oni uz maju vybrateho koalicneho partnera, Most... Priam do oci bijuca naivita...Uz pred volbami som pisal, ze ako nahle pravica zaciti sancu vladneho koryta, zabudne na svoje rozpory a na SMER sa vykasle...To draho platenym poradcom pana Fica nedoslo? Smer by mal zachranit, co sa este da : svoju hrdost, svoju cest..., preto by si mal urobit z nudze cnost, a ist rovno do opozicie a nie saskovanim z pokusmi utvorit z pravicou vladu stratit aj tie posledne zbytky kreditu, co este ma...Mastne hrnce svojich protezentov uz aj tak nezachrani. Ist do opozice, a cakat kedy pravica, ked sa dostane ku korytu, vzajomnym hryzenim sa sama rozpadne. Kde sa dvaja biju, treti vitazi... Ani to "odbornikom" v SMERe nedoslo? Inu komu neni z hora dano, v apatece nekoupi...