Sedem strán v parlamente?
Prieskum je prieskum, zalezi na tom kto ho plati a aka je vzorka. 1000 ludi zo zapadu a 1000 ludi z vychodu, stale je to ten isty pocet. Len vysledok bude iny...lenze co cudne prehliada pa. politolog Horsky, rovnako ako i media, je : KOTLEBA. Predosle vlady, ako i SMER svojou politikou mu dlazdia cestu do parlamentu. Uz volby za B.B. zupana ukazali, ze nie je ziadna nula. A staci mu malo: 5 percent, aby sa dostal do parlamentu. A terajsia opozicia i SMER budu mat oponenta, akeho by si najmenej zelali. Na jeho zhromazdenia uz tazko budu moct poslat policajtov zo slznym plynom a obuskami - pretoze bude parlamentnou stranou. Prosti obcania nie su ani zdaleka orientovani amerikanofilsky ako to navrava bulvar: prejazd americanov, ktori museli prekrocit hranice potme ako zlodeji, aby sa vyhli protestom, a nie ako spojenci, ocakavajuci radostne privitanie, to jasne ukazal. Rovnako ako z velkym humbugom propagovane zahranicne investicie, ktore ale idu na zapad a vychodu pomozu nijako. Ci