Moznosti je viac nez dost. Nie je na mieste podcenovat nasich ludi a klanat sa ako zlatemu telatu cudzine. Ale ked uz chces uvediem ti len jeden priklad: Za tie peniaze sa mohla postavit pracovna vlny a pradiaren, aby sme nemuseli dovazat vlnu zo zahranicia, ked mame na jej produkciu aj sami podmienky. Ved ovciarstvo zakapalo pre prevrat. Peniaze na pracovnu vlny boli uz od SPK pridelene, vybrana lokalita, lenze prisiel prevrat, k moci sa dostala pravica a vsetko padlo. S tym aj slovenske ovciarstvo. Zda sa ze je lepsie dovazat drahu vlnu zo zahranicia, ako dorobit vlastnu. Povznieslo by sa na povodnu, ba vyssiu uroven i slovenske ovciarstvo. To je len jeden napad, tych je vela, treba rozmyslat a nie nariekat ako male dieta: Co by sme mohli robit? Ze by sme to skusili z trabantami, alebo S11203? Nad Tvojou malostou sa musim len utrpne zasmiat...


