Prieskum: Smer prvý, ale s poklesom, SaS mimo parlamentu
Nuz no, Smer ide neochvejne po svojej spirale - dolu. Ako som uz skor pisal, chyby musi hladat u seba sam...Strana, ktora zacala tak dobre, ziskala si pod svoju zastavu chudakov, ktori jej dali prednost pred komunistami, sa od nich odtrhla a zacala sa spravat ako panska strana, u ktorej hlas prosteho volica nema vahu, dokonca jej smrdi, pretoze si namysla, ze volit ju bude aj tak.Praca z masami nie je na vrchole, ale zacina dolu, na okresnej a nissej urovni. A co si moze pomysliet radovy volic SMERu, ked pride za svojim rychtarom, ako za poslancom /ktory je mimochodom aj predsedom okresnej organizacie SMER, dokonca aj poslancom NR SR/, aby sa snim poradil o chybach SMERu, ktore skodia jeho preferenciam vovolbach, a ten ho odbyje, pretoze on sa predsa z nulou nebude ani bavit, lebo ho obera o jeho drahocenny cas. A to je 4 tyzdne pred volbami...Nuz co., babka k babce a su kapce... Na to jeho blahorodie, velavazeny rychtar, poslanec NR SR, predseda Okresnej organizacie SMER, uz zabudol?