Manželstvo už nie je v kurze
Zaiste, je liberalizmus, ako sa vravi nova doba...V casoch socializmu dievca chodilo
z chlapcomhlavne preto, ze sa chcelo vydat, zalozit si rodinu. Bolo preto ochotne cakat na neho aj dva roky kym tento nevykonal zakladnu vojensku sluzbu. Dnes? Dnes dievca chodi z chlapcom v prvom rade preto, aby si suchlo. Nebude sa predsa zvazovat manzelskym zvazkom, aby boli problemy z rozvodom, ked mu padne do oka dalsi..., a potom dalsi. Ostatne treba k tomu priratat aj ekonomicke priciny. Za komunistov stat nie recami, ale prakticky pomahal mladym rodinam pri ich zalozeni a vychove deti. Dnes: su odkazane same na seba. A len hladiet zalubene na seba ako baran na kopu sena to nie je vsetko. Ani prazdne vzletne reci KDH o ochrane hodnot rodiny..