Páni a dámy, to bol teda prejav, na oslavu SNP však vôbec nie!
Co k blogu povedat? Taranie, ci uz z neznalosti veci, naivity, alebo za judasky gros. Alebo vsetko dohromady. Inak v anonymite znesie blog vsetko...Aj jalove taranie. Inak co povie asi autor, ked sa k nam zavlecu bunky ISS, ci tropicke choroby malaria, lepra... Nepovie nic, bude cusat, maximalne ak odmietne pochybenie. A napokon : ved on zivit ich nebude. Bude ich zivit stat. A zo statneho krv netecie. A este otazka pre pana autora : Preco sa z takou vervou, nadsenim neobrati na povodcov tohoto exodu - staty co sa tak nadsene zucastnili zvrhnutia Kaddafiho, ci podpory protiassadovskej opozicie, nech oni riesia dosledky svojho nezodpovedneho jednania ? To asi nie, lebo by to bolo proti srsti jeho chlebodarcom...Daleko prijatelnejsie je jalovo stvat tu na Blogu..., proti tomu, co je toho ziadna pricina.