Čo sa v takýchto prípadoch robí. Zatvárajú sa hranice ? Hm … Niečo sa ale urobiť musí, lebo ak sa to dostane sem, tak bude po srande !
Čo sa v takýchto prípadoch robí. Zatvárajú sa hranice ? Hm … Niečo sa ale urobiť musí, lebo ak sa to dostane sem, tak bude po srande !
Múdremu človeku sa treba pokloniť. Hlupákovi nie.
Jeho to prejde, ale ty zostaneš "málo múdry" až do smrti ...
Denník SME, to je ono … Ježiši, to je tĺk ...
To vieš, že uvedomujú. Práve preto to kiskoidi a im podobní robia ...
Oni sa fakt striedajú. Teraz prevzal službu nejaký tatranec66. Aj tomu sa zdá, že Kotleba potřebuje ešte väčšie preferencie, než má.
K čomu by mu tam bol premiér ? Keď na to ten Lunter nemá, tak nech odstúpi.
Dobre živený omyl. Plán Kiskoidov vyvolať bitku a potom to hodit na ĹSNS, nevyšiel. Naopak, Kotlebovci ešte navýšili svoje volebné prferencie.
Ja by som ich nazval pravým menom, ale to by asi neprešlo.
Ďaĺší brigádnik sa objavil, ktorému sa zdá, že Kotleba potrebuje ešte väčšie preferencie. Oni sa tuším striedajú. Teraz prevzal službu jakýsi "mirius".
Osprostený nie je slovenský ĺud, ale ty. Mimochodom, prečo robíš Kotlebovi reklamu ? On ti to platí ???
Prečo tomu Kotlebovi robíš neustále reklamu ? On ti za to platí, alebo čo ? Veď on má už dosť vysoké preferencie. Tvoju pomoc nepotrebuje.
Cigánsky problém nevyriešil nikto, od kedy existuje. Na druhú stranu, poskytovať sociálne dávky predovšetkým tím, ktorí svoje deti vychovávajú a vzorne sa o ne starajú, sa zariadiť dá.
Odporúčame