Ten proces sa nezastavil. Najhoršie na tom je to, že utekajú ĺudia v "práceschopnom veku". To je výsledok Majdanu.
Ten proces sa nezastavil. Najhoršie na tom je to, že utekajú ĺudia v "práceschopnom veku". To je výsledok Majdanu.
Americký inštitút bla bla bla … Výsledky takejto ankety sú "NÁRAMNE" preukazné ...
Pán prikáže a sluha vykoná. Amerika first ...
Zato ty máš kultúry na rozdávanie … Nehaním Maďarov, tak ako ty Slovákov. Haním len teba .
Bude to pre teba asi novinka, ale na také veci je tu súd.
No, ty zaručene nie ...
Za pravdu ba sa trestať nemalo, ale za urážku či ohováranie, áno. Medzi tímito dvomi vecami podaktorí ĺudia vidia rozdiel.
"Hovädsky správať" sa má doma a nie na verejnosti. Je to minister, takže by mal za každých okolností prezentovať jakúsi úroveň.
Tí, čo ho chcú riešiť, ho zaručene nevolili. Tí volili tú blbku. Bola to voĺba medzi zlom a ešte väčším zlom.
Hlavne, že ty máš úroveň ...
To sa nemože jeden minister seriózne ožrať a potom na verejnosti vykrikovať hovadiny ? To je mi pekný poriadok !
Neviem, čo si od toho demoši sĺubovali, keď dobre vedeli, aké rozloženie síl v Senáte je. No, a čo sa týká tej prestiže, tak tú Ušáci ztratili už dávno...
Slovensko má "vysporiadané" hranice. Keď už sme u toho, tak napr. Ukrajina ich nemá.
Poznámka : "Rozparcelovať" si možeš akurát svoje a nie cudzie.
Tvoja genetická výbava sa, pre zmenu, rovná genetickej výbave idiota.
Neboj, to nehrozí. Vďaka vlastnej hlúposti urobili Kotlebovcom fantastickú reklamu a ešte k tomu zadarmo. Ak tí nebudú prví, tak budú prinajhoršom druhí.
Odporúčame