Presne takí ste vy. Nič iné neviete. IQ tykve.
Že tam nevidno cedule tipu : "Chceme prácu", alebo niečo v tom zmysle. To by ale bolo len pre milovníkov "Science fiction".
Kotlebovci ani nemusia nič robiť. "Deboblok" im, vďaka svojej bezhraničnej tuposti, vyrába ďaĺších a ďaĺších voličov.
Hm, to je také pekné, deokratické. Prečo nenapíšete pravdu, milí prestitúti ? Že by vám to nedovolil strach ???
V ČR neexistuje prezidentský systém tak ako vo Francúzsku. Česká vláda (včetně premiéra) nemože robiť to, čo by neodsúhlasila "dolná komora" parlamentu. Tá je ale viac-menej "provládna", zatiaĺ čo senát je vyložene protivládny. Takže to bude ešte zaujímavé, ako ČR bude na americkú hrozbu reagovať.
Jastrabov sotva, tí totiž sedia pekne doma v teple. Za nich nasazujú vlastné krky vojaci. Je to ich job.
Ak sa niekomu chce za prachy pomáhať Amíkom kradnoúť irácku ropu, nech tam ide. Keď ale náhodou dostane po rypáku, nech si potom nesťažuje.
Prezidentské volby na Slovensku vyhrala slúžka jedného z najväčších zločincov na zemeguli. Z niečoho takého može mať radost jedine člověk veĺmi málo múdry, alebo niekto, kto nepraje Slovensku nič dobrého.
Ježiš, to je také milé od nich. Pozornosť podniku.
Jediní, ktorí okupujú japonské ostrovy sú všehoschopní Amíci. Od vtedy, čo tam zhodili dve atomové pumy, akosi pozabudli od tiaĺ vypadnúť. Preto ich tam miestni obyvatelia veĺmi milujú až do úplného zblbnutia. Je to proste láska nebeská.
Takže nič, čo ? Už za Kataríny II. Velikej Kurily patrili Rusku (druhá polovica 18-teho storočia). Tá pani tam zrušila obyvateĺom Kuríl daň. Mimochodom, vládla z Petrohradu, takže jákí "Moskali"? Kam chceš ísť ? Až do praveku ? Ten, kto by sa mal učiť a neznemožňovať sa pri každej príležitosti si jedine ty.
Kedy pred tím ? Upresni to, nech je sranda ...
To bolo oficiálne uzavretie celej věci. Rusi vlastne nemajú o čom s Japoncami na túto tému diskutovať. Amíci si budú musieť najsť nejaké iné ostrovy pre svoje základne. Tieto sú pre nich pasé.
Rusko nemá čo vracať. Tie ostrovy + polovicu Sachalinu a a kus Mandžuska Japonci roku 1905 po tzv. rusko-japonskej vojne cárskemu Rusku jednoducho šlohli. V roku 1945 si ZSSR vzalo tieto územia späť. Mimochodom, o ti ostrovy v skutočnosti usilujú USA, prostredníctvom Japonska. Chcú tam mať vojenské základne.
Slušní ĺudia nekriminalizujú svojich obchodních konkurentov. Také čosi robia len tí menej slušní.
To je vlastne dobre, že tí opozičníci dávajú do placu takéto vyhlásenia. Fakticky tím provokujú ĺudí, aby išli k volbám a pre istotu volili kohokoĺvek iného, okrem nich.
Uvidíme, či sa zachovají ako zbabelci, alebo ako slušní ĺudia. Osobne tipujem to prvé.
Odporúčame