V socializme keď sa neplnil plán tak technicko - administratívni zamestnanci nedostali prémie, ale robotníci áno s odôvodnením , že za neplnenie plánu môžu oni. Tak nám odbory v Kii vracajú späť socializmus kde vraj vládla robotnícka trieda , Len , že majitelia v Kii za socializmu nežili a tak vedia , že automobilka nemôže byť bez tech. -administratívnych pracovníkov. Diskutovať o jednorazovej odmene 200 Eur, môže len somár , alebo odborársky predák zo Slovenska, ktorý zabudol , že už nevládne "robotnícka trieda" .

