a to ste kde nabral, že sledovanosť ČT na Slovensku je 4 % , veď keď sa opýtam známych čo sledujú tak každý povie , že televíziu má už len kvôli ČT a pár zahraničným programom. Sledovanosť vysoko prekračuje tie 4 % a preto tá hnojárska televízia stráca nervy. Markíza odišla z terestriálu a dnes plače, že sa asi vráti, lebo sledovanosť išla dolu, a tak isto dopadne aj Hnoj Joj.

