Zásobte sa potravinami 5.júla budú obchody zatvorené, keď sa nezásobíte nenažeriete sa . Jednodňová hladovka nikomu neublížila, naopak lekári aj tí slovenskí vravia , že je to zdravé, tak prečo tie obavy. Všade na svete by to problém nebol a vlastne ani nie je, len Slováci s tým majú problém, pretože na skutočne problémy nemajú riešenie, tak sa snažia z komára vyrobiť slona.

