v tom, ze im nevladne neokomunisticka banda diletantov.. ale to by nemali byt babraci, ze?
v tom, ze im nevladne neokomunisticka banda diletantov.. ale to by nemali byt babraci, ze?
ako vies? si tam bol?
ako ja?? v strane??? ako ja a komunista??? brrrr...
Stanovisko Generálnej prokuratúry, ktoré poskytla jej hovorkyňa Andrea Predajňová:
"Redaktorka Denníka N ešte vo štvrtok (2.8.) večer o 20.45 h adresovala email tlačovému oddeleniu Generálnej prokuratúry (GP) SR a Úradu špeciálnej prokuratúry v ktorom uvádza, že Denník N je pripravený poskytnúť orgánom činným v trestnom konaní ešte podrobnejšie informácie, ako zverejnili, aj s menami svedkov, ktoré v článku uviedli len v skrátenej podobe.
Dnes ráno bola redaktorka kontaktovaná prvým námestníkom generálneho prokurátora, pričom uviedla, že chce podať trestné oznámenie.
Výsluch oznamovateľky sa uskutoční dnes, pričom výsledky výsluchu nebudú medializované a bude postupované podľa zákona.
Generálna prokuratúra SR sa nebude v žiadnom prípade podieľať na očividnom politizovaní celej veci, pokiaľ nebudú preverené skutočnosti uvedené pri podaní trestného oznámenia."
Stanovisko Generálnej prokuratúry, ktoré poskytla jej hovorkyňa Andrea Predajňová:
"Redaktorka Denníka N ešte vo štvrtok (2.8.) večer o 20.45 h adresovala email tlačovému oddeleniu Generálnej prokuratúry (GP) SR a Úradu špeciálnej prokuratúry v ktorom uvádza, že Denník N je pripravený poskytnúť orgánom činným v trestnom konaní ešte podrobnejšie informácie, ako zverejnili, aj s menami svedkov, ktoré v článku uviedli len v skrátenej podobe.
Dnes ráno bola redaktorka kontaktovaná prvým námestníkom generálneho prokurátora, pričom uviedla, že chce podať trestné oznámenie.
Výsluch oznamovateľky sa uskutoční dnes, pričom výsledky výsluchu nebudú medializované a bude postupované podľa zákona.
Generálna prokuratúra SR sa nebude v žiadnom prípade podieľať na očividnom politizovaní celej veci, pokiaľ nebudú preverené skutočnosti uvedené pri podaní trestného oznámenia."
citaj s porozumenim...
a preco by som mal verit nejakym komunistom?
naozaj?. to sa staci iba tvarit a uz vladnes.. mas to nejako pomylene..
a nebol to hlas podobny ficovi?
ako vies, ze bol gauner?
ale nieee... to ho dal uniest soros prostrednictvom niektorych mimovladok.. a na palube okrem vietnamca boli aj dlazobne kocky.. :D
Stanovisko Generálnej prokuratúry, ktoré poskytla jej hovorkyňa Andrea Predajňová:
"Redaktorka Denníka N ešte vo štvrtok (2.8.) večer o 20.45 h adresovala email tlačovému oddeleniu Generálnej prokuratúry (GP) SR a Úradu špeciálnej prokuratúry v ktorom uvádza, že Denník N je pripravený poskytnúť orgánom činným v trestnom konaní ešte podrobnejšie informácie, ako zverejnili, aj s menami svedkov, ktoré v článku uviedli len v skrátenej podobe.
Dnes ráno bola redaktorka kontaktovaná prvým námestníkom generálneho prokurátora, pričom uviedla, že chce podať trestné oznámenie.
Výsluch oznamovateľky sa uskutoční dnes, pričom výsledky výsluchu nebudú medializované a bude postupované podľa zákona.
Generálna prokuratúra SR sa nebude v žiadnom prípade podieľať na očividnom politizovaní celej veci, pokiaľ nebudú preverené skutočnosti uvedené pri podaní trestného oznámenia."
si si isty, ze su vo vlade??? boli volby? uz? a ja som ich potom zmeskal.. :(
raneni smeraci zase iba okolo seba od zufalstva kopu.. do vsetkeho a vsetkych... bizarne citanie od niektorych tychto pseudokomunistov...
napisal clovek co vie vsetko..
Stanovisko Generálnej prokuratúry, ktoré poskytla jej hovorkyňa Andrea Predajňová:
"Redaktorka Denníka N ešte vo štvrtok (2.8.) večer o 20.45 h adresovala email tlačovému oddeleniu Generálnej prokuratúry (GP) SR a Úradu špeciálnej prokuratúry v ktorom uvádza, že Denník N je pripravený poskytnúť orgánom činným v trestnom konaní ešte podrobnejšie informácie, ako zverejnili, aj s menami svedkov, ktoré v článku uviedli len v skrátenej podobe.
Dnes ráno bola redaktorka kontaktovaná prvým námestníkom generálneho prokurátora, pričom uviedla, že chce podať trestné oznámenie.
Výsluch oznamovateľky sa uskutoční dnes, pričom výsledky výsluchu nebudú medializované a bude postupované podľa zákona.
Generálna prokuratúra SR sa nebude v žiadnom prípade podieľať na očividnom politizovaní celej veci, pokiaľ nebudú preverené skutočnosti uvedené pri podaní trestného oznámenia."
myslim, že sa este nieco najde... vsade okolo koalicie je smradlava stoka...
Stanovisko Generálnej prokuratúry, ktoré poskytla jej hovorkyňa Andrea Predajňová:
"Redaktorka Denníka N ešte vo štvrtok (2.8.) večer o 20.45 h adresovala email tlačovému oddeleniu Generálnej prokuratúry (GP) SR a Úradu špeciálnej prokuratúry v ktorom uvádza, že Denník N je pripravený poskytnúť orgánom činným v trestnom konaní ešte podrobnejšie informácie, ako zverejnili, aj s menami svedkov, ktoré v článku uviedli len v skrátenej podobe.
Dnes ráno bola redaktorka kontaktovaná prvým námestníkom generálneho prokurátora, pričom uviedla, že chce podať trestné oznámenie.
Výsluch oznamovateľky sa uskutoční dnes, pričom výsledky výsluchu nebudú medializované a bude postupované podľa zákona.
Generálna prokuratúra SR sa nebude v žiadnom prípade podieľať na očividnom politizovaní celej veci, pokiaľ nebudú preverené skutočnosti uvedené pri podaní trestného oznámenia."
ulohou koalicie je vytvorit svojim oligarchom take prostredie v ktorom mozu bestresne rozkradat tento stat!
slnieckar alias vítač... no vies kto tu najviac preferoval migrantov??? bol to Smer!
Odporúčame