no to urcite matovic prisiel do dennikaN a vsetko vyrozpraval... :D
no to urcite matovic prisiel do dennikaN a vsetko vyrozpraval... :D
Stanovisko Generálnej prokuratúry, ktoré poskytla jej hovorkyňa Andrea Predajňová:
"Redaktorka Denníka N ešte vo štvrtok (2.8.) večer o 20.45 h adresovala email tlačovému oddeleniu Generálnej prokuratúry (GP) SR a Úradu špeciálnej prokuratúry v ktorom uvádza, že Denník N je pripravený poskytnúť orgánom činným v trestnom konaní ešte podrobnejšie informácie, ako zverejnili, aj s menami svedkov, ktoré v článku uviedli len v skrátenej podobe.
Dnes ráno bola redaktorka kontaktovaná prvým námestníkom generálneho prokurátora, pričom uviedla, že chce podať trestné oznámenie.
Výsluch oznamovateľky sa uskutoční dnes, pričom výsledky výsluchu nebudú medializované a bude postupované podľa zákona.
Generálna prokuratúra SR sa nebude v žiadnom prípade podieľať na očividnom politizovaní celej veci, pokiaľ nebudú preverené skutočnosti uvedené pri podaní trestného oznámenia."
Stanovisko Generálnej prokuratúry, ktoré poskytla jej hovorkyňa Andrea Predajňová:
"Redaktorka Denníka N ešte vo štvrtok (2.8.) večer o 20.45 h adresovala email tlačovému oddeleniu Generálnej prokuratúry (GP) SR a Úradu špeciálnej prokuratúry v ktorom uvádza, že Denník N je pripravený poskytnúť orgánom činným v trestnom konaní ešte podrobnejšie informácie, ako zverejnili, aj s menami svedkov, ktoré v článku uviedli len v skrátenej podobe.
Dnes ráno bola redaktorka kontaktovaná prvým námestníkom generálneho prokurátora, pričom uviedla, že chce podať trestné oznámenie.
Výsluch oznamovateľky sa uskutoční dnes, pričom výsledky výsluchu nebudú medializované a bude postupované podľa zákona.
Generálna prokuratúra SR sa nebude v žiadnom prípade podieľať na očividnom politizovaní celej veci, pokiaľ nebudú preverené skutočnosti uvedené pri podaní trestného oznámenia."
viac zo seba nie je schopny dostat.. taky klasicky prispevok.. nic sokujuce... je ale fajn, ze takych ako sccaramuz ubuda...
Stanovisko Generálnej prokuratúry, ktoré poskytla jej hovorkyňa Andrea Predajňová:
"Redaktorka Denníka N ešte vo štvrtok (2.8.) večer o 20.45 h adresovala email tlačovému oddeleniu Generálnej prokuratúry (GP) SR a Úradu špeciálnej prokuratúry v ktorom uvádza, že Denník N je pripravený poskytnúť orgánom činným v trestnom konaní ešte podrobnejšie informácie, ako zverejnili, aj s menami svedkov, ktoré v článku uviedli len v skrátenej podobe.
Dnes ráno bola redaktorka kontaktovaná prvým námestníkom generálneho prokurátora, pričom uviedla, že chce podať trestné oznámenie.
Výsluch oznamovateľky sa uskutoční dnes, pričom výsledky výsluchu nebudú medializované a bude postupované podľa zákona.
Generálna prokuratúra SR sa nebude v žiadnom prípade podieľať na očividnom politizovaní celej veci, pokiaľ nebudú preverené skutočnosti uvedené pri podaní trestného oznámenia."
Stanovisko Generálnej prokuratúry, ktoré poskytla jej hovorkyňa Andrea Predajňová:
"Redaktorka Denníka N ešte vo štvrtok (2.8.) večer o 20.45 h adresovala email tlačovému oddeleniu Generálnej prokuratúry (GP) SR a Úradu špeciálnej prokuratúry v ktorom uvádza, že Denník N je pripravený poskytnúť orgánom činným v trestnom konaní ešte podrobnejšie informácie, ako zverejnili, aj s menami svedkov, ktoré v článku uviedli len v skrátenej podobe.
Dnes ráno bola redaktorka kontaktovaná prvým námestníkom generálneho prokurátora, pričom uviedla, že chce podať trestné oznámenie.
Výsluch oznamovateľky sa uskutoční dnes, pričom výsledky výsluchu nebudú medializované a bude postupované podľa zákona.
Generálna prokuratúra SR sa nebude v žiadnom prípade podieľať na očividnom politizovaní celej veci, pokiaľ nebudú preverené skutočnosti uvedené pri podaní trestného oznámenia."
Ale kde... Si prečítaj to svoje.. To sú hlúposti.. Na teba nemám.. Uznávam...
Top príspevok dňa.. Tak som sa už dlho nezasmial.. Ty si aký zabávač.. Lepší ako scaramuz..
Otázka na teba.. Čo myslíš, že ako dlho sa vie o nižšej kvalite potravín? A keď mi odpovieš tak napíš aj dôvod prečo hranol s tým čakal až do tejto doby.. Žeby čas naháňať politické body???
Tak daj teda čo urobil hranol..
Skús si pustiť kovadlinu na hlavu.. Ako nie, že by ti to pomohlo, ale bol by svätý pokoj..
Ty si aký krutý tiran.. Prečo jej nedáš nazrat a necháš ju pojedat vlastné exkrementy.. Aha.. Už viem.. Ako sa hovorí aký pán taký pes.. Tak dobrú chuť ti prajem k nedelnemu obedu pán scaramuz..
Súdruhovia všetkých krajín vylizte si pr...
Pozri si film "Príbeh kmotra".. Bol úspešný, vplyvný, nedoknutelny,.. A bol to hajzel.. Pozri si to.. Je to podľa skutočnej udalosti.. Síce je to v Čechách, ale ten istý scenár sa odohrával a odohráva tu.. Mňa osobne Fico vôbec nedráždi.. Je na smiech.. Postavička z pokemonu..
No a teraz napíš ako sme na tom v porovnaní s ďalšími krajinami.. Ako sa zmenila ich kvalita života za to isté obdobie ako u nás.. Napíš aj ktoré z týchto ukazovateľov sú prirodzeným vývojom a nie prácou vlády!!!
a co je na tom pravdive?
si idiot??? vies ctat, nie? tak si citaj vsetko...
dakujem za pripomenutie.. nezabudnem... :D
napriklad posledna debata O5M12 kalinak vs rajtar... kalinak 9x pravda a 12x klamal a zavadzal... rajtar 11x pravda a 2x klamal... co z toho vychadza?
co kto plati? tie odpovede? uverejnene analyzy??? ved sa tam pozri... vsetko su to volne pristupne statistiky a su uvedene zdroje... nic vymyslene tam nenajdes..
Odporúčame