ale kde.. ten prvotriedny sa tu docitam od teba... :D :D :D
uznavam, ze vies pobavit...
ale kde.. ten prvotriedny sa tu docitam od teba... :D :D :D
uznavam, ze vies pobavit...
no ficova uz ta politicka buducnost nebude.. to je iste..
vazeni presudosocialisti a neokomunisti... zajdite si na stranku demagog.sk ... pozrite si odpovede vami volenych cervenych clenov vlady ci narodnej zrady... ta stranka je fajn v tom, ze neberie do uvahy vyhlasenia, ze kollar je majitel polky slovenska... funguje na faktoch a na udajoch ktore su overene a nasledne aj odprezentovane.. vysvetli mi niekto preco maju ludia okolo fica najviac klamstiev a zavadzani??? uspesnost niektorych sa pohybuje na hranici 50%!!!! znamena to, ze kazda druha veta je klamstvo... a to teraz mam brat ako nejake vyhlasenie premiera, ze akoze to teraz je pravda??? a co z toho co povie je pravda?
vsetci su lepsi ako nasa cervena vlada... aj moja mama by bola lepsi minister...
no uplne sa hanbim... :D
neboj.. ludia ti pomozu odpovedat na tvoj problemik... volby sa blizia..
takych dokladov ti narobim more... pedofil, mafian, obchodnik s heroinom a stale nesedi v base... ako je to mozne?
no konecne.. uz by mohol nabrat ten spravny SMER a ist do analu..
tie vykopavky maju celko zaujimavy pohlad na svet... a myslim si, ze su k politike vsetci blizie ako sa na prvy pohlad zda... ja ich urcite nepodcenujem...
to si si doma natukal? ;)
zavidis mu, ze? ;)
ale ved si pozri nejaku telku... naposledy napriklad SEDEM.. knazko, lasica, lesko, feldekova tam kazdotyzdenne chytaju zachvaty smiechu nad tym co ficko a jeho banda robi... a v inych relaciach je to podobne... a ja sa zabavam s nimi...
aku alternativu myslis? bude taka aku si ludia vyberu.. teraz sa popalili... a riadne... dva krat taku chybu neurobia..
ako vies, ze nebol? ako vies, ze nikto na neho nepodal tresne oznamenie??? co ja vie tak ficko uz bol neraz predvolany na sud kde mal vpovedat... je to fraska ako v kauze gorila... ani si nepamata, ze by si mal nieco pamatat...
oznamenie? a komu? kalinakovej policii? si robis srandu, ze?
silne protirobotnicke??? poznam vela robotnikov... pracujem v oblasti kde sa s nimi bezne stratavam.. Ficko je tema posmeskov a nadavok.. fico nic neurobil pre normalnych, bezne pracujucich ludi.. alebo iba minimum... dochodcovia, socialne "znevyhodneni"... viete, u nas je zvykom v robote povedat si jednu vec.. pracujes ako robotnik? no ked sa ti nepaci tak si sa mal lepsie ucit!!!
hmmm... myslis, ze ficko nema kamaratov mafianov?
ty musis byt odbornik na vsetko.. taky truhlik.. nemyslis scaramuz?
domnievam sa, ze ti je zle...
memas nahodou pocit, ze ta napina pri tom co pises?
ako krasne je vidiet, ze ked sem napisem, ze ficko je obycajny populistycky hranol tak okamzite sa vyroji ta jeho roztieskavacka banda socialnych mazoretov... a este mi napisu, ze sa vytacam... ale kdeeee... ja sa zabavam... na vas, na zadubenych pseudosocialistov ktori sa bez pohladu na svojho vodcu ani na WC posadit nemozu... :D :D :D
Odporúčame