Zelenskij sa dnes sám usvedčil
Že príjmy z ropovodu Družba nejdú aj do armády je len blúznenie tohto blogera. Samozrejme ,že idú .Ukrajina si bráni len svoje záujmy. Prečo by mala napokon slovenské. Napokon my nemáme s Ukrajinou zmluvu o dodávke ropy. Tu máme s Ruskom a je jeho zodpovednosť dopraviť ropu za naše hranice. Takže žalovať môžete len Rusko, čo niektoré štáty aj s úspechom spravili. Po právnej stránke teda nič nemáme. Napokon je úplne jedno, kto to m. Podstatne je ,že ropa netečie a niekto tu vsadil na ropovod, ktorý vedie cez front. Ficove vyhrážky sú len pre jeho voličov, ine státy vyhlásili, že dodávky elektriny nahradia. Hovorí sa tomu aj politika na všetky svetové strany. Este m i autor môže vysvetli, kedy sa lacna ruská ropa prejaví aj na benzínových pumpách .V skutočnosti niekoho podozrievam ,že je na tejto rope osobne zainteresovaný.