To skôr tento bloger denne niekoľko blogov pod rôznymi nickmi. A v čom je to stúpidne ste nepovedali.
To skôr tento bloger denne niekoľko blogov pod rôznymi nickmi. A v čom je to stúpidne ste nepovedali.
Predstava, že by mu tam niekto niečo dial, je smiešna. Tu nie sme na Balkáne .Ale aj bez tejto kauzy je to vysoko podozrivý človek s neuveriteľným majetkom a pozadím. Česko by som neoznačil za rusofobnu krajinu len to nie sú až taký veľkí lízači análov ako na Slovensku. Doteraz boli proruskí blogeri v tejto kauze ticho a asi došiel príkaz. Keďže bola kaucia zrejme sa niečo deje.
Na rozdiel od ostatných mam 15 rokov jeden nick. Nevysvetlujete nič lebo pochopiteľne neviete.
Najprv vlastne vyhonoďte..
Len pravdu napísal.
Nejaký nový pán Chmelár? Historik nech sa menuje minulosti.
Ale prosím Vás .Aj pán Strelkov a to nie je rozhodne milovník Západu napísal ako rozpútal vojnu na Ukrajine.
Tieto veci píšte pre Vaše obecenstvo. Na mňa to nepôsobí.
Keď sa to da tak ľahko overiť tak napíšte.
Naozaj vidíte v každom odraz seba vlastného. Vojny sa chystajú dlhodobo a nie cez noc.
Všetci sú neviní, všetci! Aj zavraždene mŕtvoly mohol niekto priviesť aby to narafičil. Uvedený kňaz aj bez toho všetkého je podozrivá osoba.
Samozrejme zhromažďoval peniaze a vojakov a kul plány.
S Vami by sa odfotila iba ak pásavka zemiaková
Sú obeťou konfliktu.
A koľkí! Ja si samozrejme vyberám. Napríklad Vy na mojom zozname nie ste.
Nemá význam diskutovať zo somármi.
Tak si veďte vlastný dialóg.
A čo ich mali nechať tak? Veď boli napadnutí. nehovoriac o tom ,že v inom prípade aj my mohli byť tou Ukrajinou. Evidentne patrite medzi tých ,čo ich zaujíma iba vlastné brucho.
S prepáčením trepete tu len Vy. V Európe nikto nebojuje s Ruskom. Mnohé štáty nemajú ani poriadnu armádu vrátane Slovenska. Cele to len pokračovanie cárskej politiky expanzie Ruska. Je úplne zbytočné s nimi jednať veď to už robili Američania , postavili si ciele a idú za nimi. Rusi rešpektujú iba silu a nič iné ako silu a takých ako ste Vy radi použijú ale vysoko nimi pohrdajú. Napokon sme to videli na Ficovi v Kremli, to pohrdanie sa nedalo prehliadnuť. Jedine čo By vam ponúkli to je Vaša kapitulácia.
Tak ja by som sa iste nedal.
Odporúčame