tuto funkciu všetci bývali politruci radi prisudzujú radi iným, svedomie nedá.
tuto funkciu všetci bývali politruci radi prisudzujú radi iným, svedomie nedá.
A nútim Vás pracovať za judašskú odmenu. Tak radi by ste šli spať a nemôžete.
A ja Vás žiadam, aby ste sem prestali vôbec prispievať.
Ochrana menšín by mala byť vlastne agendou sociálnej demokracie.
Vajansky bol obrovský konzervatívec aj na slovenské pomery a ešte ani Štefanik nebol presvedčený. no vývoj šiel dopredu.
Na Kyjev pochodovala už aj jednotka na slávnostne defile a Janukovič bol pripravený. Putin dostal správy, že dôjde k prevratu, čo sa nepodarilo. Ale pobavil si ma si nič nepamätá.
Takýchto predpovedí už bolo. Len Ukrajina nepadla.
Nič ste nevyvrátili. Registrovane partnerstvo je iný názov manželstva ,aby ostatných nedráždil. No v Cechách je nulový vplyv cirkvi a tak to ľahšie prejde.
A čo ste vyvrátili? Máme registrovane partnerstva? Nemáme. Je to len otázka ako to pomenujeme .Adopcia deti je už niečo iné.
Ako pre koho. Nie každý sa venuje dejinám. A ti čo sa im nevenujú sem ani nepáchnu.
Už to že opustil krajinu hovorí p tom veľa.
Je to umelá a zástupná téma, aby sa nehovorilo povedzme o záhadne zmiznutých peniazoch. Ale kľudne si riešte Vaše šedesiatešieste pohlavie. .Svoj súkromný život žijem po svojom a nikto ho predpisovať nebude. Pokiaľ ide o tú Ústavu , nech ji dodržujú hlavne Tí, čo ju schválili. A potom môžu aj ostatní. To sa však nedeje a je to aj tak len zdrap papiera, ktorý aj tak nikto nečítal.
Schváliť gay manželstva sa dajú v parlamente za hodinu ako sa to stalo povedzme v Česku. Nikto to tam dnes už nerieši.Len to by potom nebolo potom o čom písať, a proti komu štvať a podobne. Pokiaľ ide o toho Fehervaryho iba sa konštatoval jeho postoj tak neviem ,prečo sem musel byť implementovný. Nikto ho za to neohováral. Nehovoril by som však o kuckiáde pretože ten človek bol reálne zavraždený. A vraždu už nemožno napraviť a vziať späť. A Hlina je len ľudový folklór, veď v podstate nikomu svojimi úletmi neškodí a stavia nám jednu reštauráciu na Železnej studienke.
Vy tiež píšete po desiatimi rôznymi nickmi to isté.
Odporúčame