Veď sa s Rusmi bavil kadekto vrátane USA a k ničomu to neviedlo. I ba by ich fotky zneužili na ruských weboch na propagandu. A okrem toho sme na Slovensku a nie v Rusku a nerozkazuje tu jeden ruský diplomat s nejasnou minulosťou.
Veď sa s Rusmi bavil kadekto vrátane USA a k ničomu to neviedlo. I ba by ich fotky zneužili na ruských weboch na propagandu. A okrem toho sme na Slovensku a nie v Rusku a nerozkazuje tu jeden ruský diplomat s nejasnou minulosťou.
Neviem, prečo všade citujú len tohto somára .je ho vyhlásenia Rusko Ukrajinu nikdy nikdy nenapadne, sú legendárne a ukážkou jeho nekompetentnosti.
Tento prorok minulosti zase raz blysol.
A čo je na tom hrozného? Tieto slová používa každý tretí Slovák.
Boli by blázni, keby sa dali odfotiť.
Lenže Rusi sa už ozvali a v Česku maju svoj fun club.
Máte vírozu pán veritas? Robím si o Vás starosti.
Pani tiskarienka neexistuje žiadny zákon, že Vás musím mať rád. Vôbec nemusím. Nikto sa ich nepýtal či chcú do Československa a tak prečo by mali byť vďační?
Za ten stav ste zodpovedný Vy.
Myslím, že Ceskoslovensko nerozbil Havel ale dvaja iní páni. Do spomenutých krajín choďte Vy.
Konkrétne typujem pána zo Smeru so začiatočným písmenom B. A nepozná nádejneho koaličného partnera .Neuveriteľne!
Z Vašich príspevkov to kričí priam do Neba. PRE mňa za mňa nech si tu pamätníky stavajú.
Dobre zoberte si z Vášho domu všetko a nechajte mi ho a aj pôdu okolo. To mi stači . Vaše harabudry aj tak nepotrebujem.
Nedajte sa aspoň vysmiať. Veď vieme, kto toto píše.
Odporúčame