Šimečkovci ako chobotnica? Chmelár hovorí o praní špinavých peňazí. Vytiahol aj skromnosť Husáka
Gusto nebol až taký chudobný ako tvrdí vlastnil vilu v Bratislave. Počas slovenského státu zarábal kráľovsky v právnej firme len mu všetko zničil krach z roku 1953 a jeho komunistickí kamoši. .Dopracoval sa aj k obrazu jednej národnej umelkyne. Niekoľko mesiacov nedostaval dôchodok aj kvôli predpisom, ktoré sám schválil. Musel si všetko zistiť podobne ako my obyčajní ľudia, čo kedy kde robil a čo kto odvádzal. Pokial ide o ostatné, tak pa´án Chmelár sa celkom zabudol pozrieť do vlastného chomúta. Takisto by to chcelo zistiť, prečo tu má na Pravde toľko priestoru ako nikto iný naozaj by ma to zaujímalo. A čo za to.