Aj keď odhliadneme od komunistických represií, jezuiti nebol práve obľúbení.
Aj keď odhliadneme od komunistických represií, jezuiti nebol práve obľúbení.
To možno stačí pri správnom výbere ale ako kontaktujú ľudí, z ktorých väčšina telefón nezdvihne.
Nie Fero tie príspevky boli plné skrytej nenávisti.
NATO je vojenská organizácia .Nikto nič iné netvrdil.
A Vám niekto natlačil do hlavy nechcem povedať čo.
Rusko ovládli vojnoví jastrabi našťastie bez vojenskej geniality.
Že zmierlivé, vtipné.
Trump povedal už všetko ,čo sa povedať dalo. Ani si nepamätá, čo povedal všetko. V Európe je to nepopulárna postava ako sa nedávno presvedčil aj Orbán.
A vedia tam, že namiesto práce vymýšľate takéto blogy?
Charizmu a talent u súčasného prezidenta nevidím. Slovo prázdne sako ho celkom vystihuje. U Fica tá charizma je len je prítomná žiaľbohu aj amorálnosť.
Fero, ktorý tu dlhodobo vedie nenávistný hejt proti bývalej prezidentke, nás tu ide poučovať o nenávisti? A jeden z prominentých členov jeho milovanej strany bol už právoplatne odsúdený, jej predseda nevie o holokauste,nepozná dejiny a ktovie o všetkom inom nevie. Zaujal ma iba šírením fakových fotografií. Vysvetlite im aspoň, čo je to štátny rozpočet,pokiaľ to sám viete.
Obidve dámy by však mali tiež uviesť, kto ich výlety financie. A ich postoje sú absolútne jednostranné.
Rusi oslavujú ten koniec vojny viacej ako je to pre nich zdravé. -Pre zvyšok sveta už skoro neexistuje.
Aj ja vyhlasujem vlastne prímerie.
Používajú sa podľa odtieňov obidva možnosti. Konkrétne Felvidék sa píše bez dĺžňa. Zase ste niekom naleteli.
Odporúčame